Usługi

Jakość i nowoczesność. To podstawowe cechy naszej firmy. Oferujemy szeroki zakres usług związanych z inteligentnymi budynkami i automatyką przemysłową. Przygotujemy koncepcję, projekt, zaproponujemy i dostarczymy sprzęt. Wykonamy instalację alarmową, internetową czy też telewizyjną. Zaprogramujemy i uruchomimy urządzenia dostarczone nie tylko przez nas, ale także przez innych dostawców. Na każdą usługę dajemy gwarancję. Zawsze po wykonaniu usługi, po weryfikacji przez klienta funkcjonalności, wykonujemy bezpłatną optymalizację algorytmów pracy instalacji.

Projektowanie

Dobrze wykonana inteligentna instalacja zależy od dobrze przygotowanego projektu. Na podstawie rzutów pomieszczeń oraz wymagań inwestora przygotujemy projekt instalacji dla budynku. W naszej ofercie posiadamy sprzęt różnych producentów – polecimy i doradzimy najkorzystniejszy dla Państwa zarówno cenowo jak i funkcjonalnie. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Zarówno przy projekcie, jak i przy doborze sprzętu kierujemy się przede wszystkim oczekiwaniami i wymaganiami klienta.

Wykonawstwo

Koncepcja i dobry projekt to dopiero początek. Komfort i ergonomia użytkowania zależą przede wszystkim od fachowości instalatora i programisty. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w różnych branżach automatyki mamy wyjątkowe kompetencje wśród firm zajmujących się automatyką budynków. Zajmujemy się dostawą, instalacją, programowaniem i uruchamianiem systemów inteligentnego domu w domach, apartamentach, mieszkaniach czy też biurach.

Kompleksowe usługi

Oprócz instalacji inteligentnego domu wykonujemy również kompleksowo instalacje elektryczne i teletechniczne w domach i mieszkaniach. Oferta obejmuje instalacje alarmowe, internetowe, telewizyjne i audio. Zamawiając u nas usługi możecie Państwo liczyć na kompleksowe wykonanie wszystkich prac. Jesteśmy w stanie również zintegrować systemy oparte o wymieniowe wyżej instalacje na przykład wykorzystując informacje z systemu alarmowego do sterowania systemem inteligentnego domu.

Comments are closed.